Zolter Serwis UPS

O firmie


Strona główna
O firmie
Sprzedaż
Sterowniki
KontaktEnglish version


NAPRAWA
Zgłoszenie sprzętu do naprawy
Sledzenie przebiegu naprawy


Eaton EX

Eaton EX

Eaton UPS serwis

Eaton UPS serwis

Eaton UPS

Eaton UPS

Eaton UPS


------
       Zolter sp. z o.o. powstał w 1989 roku. Od początku działalności zajmujemy się naprawą sprzętu IT. Specjalizujemy się w naprawie, montażu i obsłudze urządzeń UPS.


SERWIS ZASILACZY UPS

       Jako autoryzowany partner serwisowy Eaton oferujemy usługi w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych zasilaczy UPS, m.in. przeglądy techniczne oraz wymianę baterii i aktualizację oprogramowania.Eaton

Conrac

MGEWymiana baterii

Baterie stanowią serce systemu UPS i muszą zapewnić pełną sprawność operacyjną przez cały czas eksploatacji. Po kilu latach użytkowania baterie będą wymagały wymiany. Z uwagi na specyfikę systemów bateryjnych do zasilaczy UPS, ich wymianę trzeba przeprowadzić profesjonalnie. Zespół serwisantów z firmy ZOLTER dokonuje wymiany z zapewnieniem pełnego bezpieczeństwa i właściwej obsługi zużytych baterii.

Konserwacja prewencyjna

Obejmuje czyszczenie sprzętu, sprawdzenie instalacji i środowiska pracy, kontrolę mechaniczną, pomiary i regulacje, sprawdzenie stanu akumulatorów i systemu, analizę dziennika zdarzeń, niezbędne działania i ewentualne naprawy. Konserwacja prewencyjna jest wykonywana zwykle raz w roku (o ile nie ustalono inaczej).

Raporty

Po każdej wizycie serwisowej, zaplanowanej lub interwencyjnej, klient otrzymuje pełny raport na piśmie zawierający opis awarii i działań podjętych w celu jej usunięcia.

Analiza jakości zasilania

W miarę upływu czasu wartości obciążeń w systemie UPS i w sieci mogą ulegać zmianom. Serwisanci firmy ZOLTER mogą przeanalizować jakość zasilania dostarczanego do sprzętu i w razie potrzeby zasugerować wykonanie niezbędnych działań.

Instalacja

Serwisanci firmy ZOLTER mogą pomóc w zainstalowaniu i skonfigurowaniu całego systemu UPS, w tym jego połączeń z systemem monitorowania.

Naprawa i transport

W przypadku wystąpienia uszkodzenia samego zasilacza bądż urządzeń przyłączeniowych, firma ZOLTER oferuje pełny zakres napraw z użyciem oryginalnych części producenta. Zapewniamy również profesjonalny transport urządzeń do serwisu i zwrot do klienta.SERWIS MONITORÓW LCD/LED
      Kontrakty zawarte bezpośrednio z producentami: Philips, Hyundai, Fujitsu, RTS, Conrac, Qisda, Hisense przewidują naprawy pogwarancyjne monitorów i telewizorów. Autoryzacje firm Sony, Samsung, AOC-TPV, KTC, Techview obejmują naprawy pogwarancyjne monitorów OEM.

Hyundai

Philips

Fujitsu
HP

TPV

Proview
IBM

Samsung

Qisda
KTC

Techview

Actina
CERTYFIKATY SERWISOWE:


Autoryzacja IBM


Autoryzacja Eaton
       Nasza kadra techniczna została przeszkolona przez serwisy fabryczne producentów. Dysponujemy dokumentacją techniczną, oryginalnymi częściami zamiennymi oraz profesjonalną aparaturą kontrolno-pomiarową do diagnostyki, pomiarów i regulacji parametrów technicznych sprzętu.


       Firma Zolter posiada certyfikat zarządzania jakością według normy
PN-EN ISO 9001:2009 w zakresie serwisu urządzeń ekranowych i systemów komputerowych oraz działalności handlowej i marketingowej.

Certyfikat w PDF
Certyfikat w wersji PDF
Oferujemy również pogwarancyjną obsługę serwisową w zakresie:
  • zasilaczy UPS
  • monitorów LCD,
  • telewizorów plazmowych i LCD,
  • notebooków,
  • terminali.
Certyfikat ISO 9001

Certyfikat IQNet